Movies
Ratings
465
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Papa Hemingway in CubaRated ★ 3.0
DeliciousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 3.0
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5