Movies
Ratings
574
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0