Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
My♡PuppyRated ★ 2.0
Dog DaysRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5