Movies
Ratings
444
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 1.5
Saw VRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0