Series
Ratings
133
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 5.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.0
UltramanRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Birthcare CenterRated ★ 1.5
How Do You Play?Rated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 0.5
Street Woman FighterRated ★ 0.5
Earth Marble World TourRated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0