Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
OmnivoresRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5