Movies
Ratings
356
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 1.0
BlindRated ★ 2.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 0.5
Seven DaysRated ★ 2.0