Movies
Ratings
547
Wild CardRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0