Titles you rated
Lord of WarRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Superman IIIRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0