Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0