Titles you rated
Benda Bilili!Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5