Movies
Ratings
645
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
KYRIERated ★ 2.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.0
And Your Bird Can SingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5