Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
Read My LipsRated ★ 5.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
The Curry SongsRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0