Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5