Movies
Ratings
1017
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Walk UpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 2.5