Movies
Ratings
542
Hamlet 2Rated ★ 5.0
The Five-Year EngagementRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Benny & JoonRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
AdriftRated ★ 2.5
The CircleRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Pretty in PinkRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0