Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 4.5
Ben is BackRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 5.0
Law of DesireRated ★ 1.0
BorderRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0