Titles you rated
X-MenRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ClickRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 3.0