Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
God's Not Dead: A Light in DarknessRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.5
Winter SleepRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5