Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0