Titles you rated
Senritsu Kaiki File Kowasugi! File 03: Legend of a Human-Eating KappaRated ★ 3.0
It EndsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0- Exhibit ARated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Horror in the High Desert 2: MinervaRated ★ 2.5
20 Days in MariupolRated ★ 3.5
2000 Meters to AndriivkaRated ★ 4.0
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.0
The Long WalkRated ★ 4.0
Hell House LLC: LineageRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 3.0- InterceptedRated ★ 4.0
RoofmanRated ★ 3.0
Combat ObscuraRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
V/H/S/HalloweenRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0