Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0