Movies
Ratings
187
ParasiteRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
AutomataRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5