Movies
Ratings
14
While You Were SleepingRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0