Titles you rated
One Day OffRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0