Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
A Case of YouRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0