Series
Ratings
152- TarotRated ★ 5.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
- Eyes of DawnRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 2.5