Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Reality+Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 4.5