Titles you rated
SandglassRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0