Series
Ratings
20
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5