Series
Ratings
130
My Little BabyRated ★ 5.0
Birdie BuddyRated ★ 2.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 5.0
Give Me FoodRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0