Series
Ratings
69
PastaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5