Titles you rated
SuspiriaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
NanaRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 4.0