Movies
Ratings
727
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 1.0
Song of the ExileRated ★ 5.0