Movies
Ratings
83
All the Bright PlacesRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0