Movies
Ratings
287 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
 OblivionRated ★ 3.0 OblivionRated ★ 3.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0 Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
 My Wife Got MarriedRated ★ 3.0 My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
 St. VincentRated ★ 3.0 St. VincentRated ★ 3.0
 PietaRated ★ 2.0 PietaRated ★ 2.0
 Monsters UniversityRated ★ 3.5 Monsters UniversityRated ★ 3.5
- Highway StarRated ★ 3.0
 C'est Si BonRated ★ 2.5 C'est Si BonRated ★ 2.5
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
 How to Train Your DragonRated ★ 3.0 How to Train Your DragonRated ★ 3.0
 The TransporterRated ★ 3.0 The TransporterRated ★ 3.0
 Big Hero 6Rated ★ 3.5 Big Hero 6Rated ★ 3.5
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 ArgoRated ★ 4.0 ArgoRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 Gangnam BluesRated ★ 2.0 Gangnam BluesRated ★ 2.0
 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0