Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 0.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Heartbreak KidRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0