Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Kaili BluesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0