Series
Ratings
11
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0