Movies
Ratings
572
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0