Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0