Movies
Ratings
92
Original SinRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5