Movies
Ratings
78
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0