Series
Ratings
69
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5