Series
Ratings
23
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0