Series
Ratings
10
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5- SkinsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0