Titles you rated
The Drug KingRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 4.5
The Invisible Life of A Vida deRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
JudyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5