Movies
Ratings
18
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0