Titles you rated
PianoRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 1.5