Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0